Seks opiekunka – Rozmowa o prace.

loading… Seks opiekunka. Maja była nastolatką, właśnie ukończyła liceum i miała zamiar wybrać się na studia. Jednak jej wymarzona uczelnia była płatna, a jej rodziców nie było stać na czesne. Dziewczyna miała problem, ponieważ nie …

seks opienkunka
loading...

Seks opiekunka. Maja była nastolatką, właśnie ukończyła liceum i miała zamiar wybrać się na studia. Jednak jej wymarzona uczelnia była płatna, a jej rodziców nie było stać na czesne. Dziewczyna miała problem, ponieważ nie miała doświadczenia zawodowego i nikt nie chciał przyjąć jej do pracy. Postanowiła szukać mniej odpowiedzialnej pracy za mniejsze pieniądze. Po paru tygodniach przeglądania ogłoszeń zauważyła ofertę opiekunki do dziecka. Maja nawet się nie zastanawiała, po prostu wysłała zgłoszenie, licząc, że może tym razem ktoś się odezwie. Po dwóch dniach zadzwonił do niej nieznany mężczyzna, powołując się na ogłoszenie. Zapytał tylko, czy dalej jest zainteresowana, bo bardzo chciał się umówić na spotkanie. Maja była bardzo zestresowana nigdy jeszcze nie była na rozmowie o pracę, ale zgodziła się na spotkanie zaplanowane na jutro.

Następnego dnia Maja wstała wcześniej, aby przygotować się do wyjścia. Poszła do łazienki i przemyła oczy pod kranem, następnie zsunęła oboma rękami w dół krótkie spodenki do spania. Nie miała na sobie bielizny, ponieważ nigdy nie zakładała jej do spania, dlatego też po ściągnięciu spodenek ukazał się jej młody jędrny tyłeczek, nie był on duży, ale wysportowany, ponieważ Maja jeździła na zawody lekkoatletyczne. Następnie podwinęła koszulkę i podciągnęła do góry, spod niej wyskoczyły okrągłe, śliczne piersi z małymi sutkami. Piersi nie były zbyt duże, ale większe od przeciętnych dziewczyn w jej szkole. Po rozebraniu się do naga od razu skierowała się do kabiny prysznicowej. Odkręciła wodę, a strumień wody zaczął spływać na jej obojczyki płynąć dalej wzdłuż piersi, po brzuchu, aż po wzgórek łonowy gdzie wlewały się w szparkę i kapały pomiędzy jej nogami. Maja była bardzo wrażliwą dziewczyną, dlatego każde wydarzenie mocno przeżywała i tego ranka była bardzo zestresowana. Chciała ulżyć sobie w stresie, to też sięgnęła dłonią pomiędzy uda i palcami przejechała wzdłuż swojej cipki. Masowała ją w górę i w dół, a ciepła woda dawała jej jeszcze więcej przyjemności. W pomieszczeniu zaczęła unosić się para, a Maja była coraz bardziej podniecona. Włożyła sobie środkowy palec do środka i zaczęła go sobie wsuwać coraz głębiej. Ruchy jej palca stawały się coraz szybsze a jej oddech coraz głośniejszy. Po minucie dogadzania sobie palcem usiadła w kabinie i przysunęła sobie baterię prysznicową pomiędzy jej uda. Woda pod wysokim ciśnieniem zaczęła uderzać o jej łono, dając jej cudowną przyjemność. Przyłożyła ją do samej skóry tak, że woda zaczęła wlewać się do środka. Łącząc zabawę z jednoczesnym masowaniem, doszła w przeciągu paru minut. Wyłączyła wodę i po uspokojeniu oddechu wyszła z kabiny, zawinęła się w ręcznik i udała się do pokoju wybrać jakieś ciuchy do wyjścia. Mogła swobodnie się poruszać po domu, ponieważ wszyscy o tej godzinie spali, jednak ręcznik dawał jej pewne poczucie bezpieczeństwa. Zastanawiała się, czy ubrać się oficjalnie, ale był lipiec i cały tydzień zapowiadali upały, więc postanowiła wybrać coś mniej formalnego. Ściągnęła ręcznik, ukazując swoje wilgotne jeszcze ciało i założyła białe stringi. Dawniej nie chciała nosić tego typu bielizny, ale po tylu latach w liceum chciała się dopasować do innych dziewczyn, u których widziała takie podczas przebierania się na wf. Do tego założyła biały stanik bez żadnych ozdóbek, w końcu nie będzie w nim nigdzie paradować dzisiaj. Przy takiej pogodzie postanowiła, że założy swoje krótkie jeansowe spodenki i pomarańczową bluzkę na ramiączkach. Po zjedzeniu śniadania wyszła z domu na rozmowę o pracę.

Maja dotarła pod podany adres, a na miejscu zastała dom jednorodzinny z bardzo ładnym ogródkiem, cały dom wydawał się zadbany. Zadzwoniła do drzwi i po chwili otworzył jej blondwłosy mężczyzna, jego włosy były nieco dłuższe i związane z tyłu, twarz pokrywał kilkudniowy zarost, ale najbardziej Majce rzucił się w oczy jego ubiór, facet miał na sobie jedynie czerwony szlafrok. Przełknęła ślinę I odezwała się pierwsza.
– Dzień dobry, ja w sprawie ogłoszenia jako opiekunka – zaczęła niepewnie.
– A tak, tak, zapomniałem nastawić budzik – mężczyzna wydawał się dopiero co obudzony.
Zaprosił dziewczynę do środka, gdzie również było bardzo ładnie, elegancko posprzątane i pachniało jakimiś kwiatami, ale Maja nie mogła rozpoznać co to za kwiaty. Przeszli do nieco większego pokoju z dwoma kanapami, najwyraźniej był to salon, w którym przyjmowali gości.
– Młody jeszcze śpi – odezwał się mężczyzna – zresztą tak jak ja do niedawna.
– Przepraszam, ale prosił pan, żeby być o 10 – Maja próbowała się tłumaczyć.
– Spokojnie, nie obwiniam cię – Facet wyciągnął z barku butelkę i nalał do dwóch szklanek, następnie jedną wyciągnął w stronę dziewczyny.
– Nie, nie dziękuje bardzo, ale w zasadzie to nie pije zbytnio alkoholu.
– To dobrze, nie będziesz mi podpijać, jak mnie nie będzie – przelał wszystko z jej szklanki do swojej, usiadł i zaczął pić – No ale na początek wszystko ci wyjaśnię. Do tej pory syn miał jedną opiekunkę przez wiele lat, jednak wyszła za mąż i ma teraz swoje dzieci. Kuba ma już co prawda 10 lat, ale bardzo się przywiązał do opiekunki i chciał, żebyśmy znowu zatrudnili.
– Myślałam, że to będzie dziecko w wieku przedszkolnym – przerwała Maja.
– Czy to jakiś problem? – Facet zmierzył ją wzrokiem
– Nie, oczywiście, po prostu mnie pan zaskoczył – wystraszyła się, że teraz jej nie zatrudni.
– Myślę, że to tylko na Twoją korzyść, możesz korzystać z kuchni i łazienki do woli i po prostu pilnować, żeby młody nie spalił domu. – Maja zwróciła właśnie uwagę, jak szybko wypił to, co miał w szklance – No więc teraz najważniejsze, jakiego wynagrodzenia oczekujesz?
-Potrzebuje pieniędzy na studia, dlatego też szukałam pracy, nie chce dużo, potrzebuje jedynie zarobić 6000 do końca września.
– 6000? – zaśmiał się mężczyzna – No wybacz moja droga, ale za pilnowanie dziecka nie mogę ci zagwarantować tyle pieniędzy w tak krótkim czasie, jest już lipiec.
– Przepraszam to moja pierwsza praca i nie mam doświadczenia, ale mogę też sprzątać i robić dużo innych rzeczy – Maja zrobiła niewinną minę.
– Nasza poprzednia opiekunka zajmowała się dzieckiem, sprzątaniem i jeszcze zakupy robiła, a dawaliśmy jej połowę tego, co ty chcesz.
– Więc co mogłabym jeszcze robić, bardzo mi zależy na tych studiach, a rodziców nie stać na to.
Mężczyzna przyglądał jej się od jakiegoś czasu i kiedy usłyszał, że „zrobi wszystko” jego dłoń spoczęła w okolicach krocza. Majka od razu to zauważyła, ale szybko odwróciła wzrok. Mężczyzna wstał i podszedł do niej.
– Pomyślmy, potrzebujesz 6000 i to w przeciągu niecałych 3 miesięcy, więc musiałbym ci dawać 2000 za miesiąc. Mogę ci najwyżej dać 1200 – usiadł obok niej – Za pilnowanie dziecka.
– A pozostałe 800? – Majka już domyśliła się, że czeka ją jakaś dodatkowa czynność.
Bez pośpiechu facet wziął jej rękę i przesunął na swoje krocze.
– Masz okazje je wynegocjować – uśmiechnął się do niej.
Majce pojawiło się w głowie tysiące myśli, dlaczego nie powinna tego robić, ale zauważyła, że zamiast tego szuka argumentów, żeby to usprawiedliwić, raz, że nie była już dziewicą, dwa facet nie wygląda tak źle, no a przede wszystkim potrzebne jej te pieniądze. Poczuła, że jego penis zaczyna twardnieć, to był czas, na odpowiedz, zacisnęła na nim swoją dłoń, a facet, widząc, że doszli do porozumienia, oparł się na sofie. Majka zaczęła sprawdzać ręką, jak duży jest jego penis i wydawał się pokaźnych rozmiarów. Wsunęła rękę pod jego szlafrok i poczuła jego skórę. Objęła dłonią penisa i zaczęła nią przesuwać. Kutas zaczynał się podnosić, więc odkryła go spod szlafroka, sama też była ciekawa, jak wygląda w pełnej okazałości. Zobaczyła, że ma w rękach całkiem sporego penisa, nieco większego niż miał jej były. Zmieniła rękę, ponieważ była praworęczna, łatwiej jej było walić go prawą ręką. Penis stał już twardy jak kamień, a Majka przyglądała się mu i wtedy facet dał jej znak, napierając ręka na jej plecy, że ma się pochylić. Dziewczyna zbliżyła się twarzą do członka i w tym momencie chciała wyjść i zrezygnować, nie chciała tego robić. Puściła kutasa i chciała wstać, jednak facet jedną ręką chwycił ją za głowę, a drugą nakierował swojego penisa prosto w jej usta. Pchnięcie było dosyć mocne, to też Maja zaczęła się nim krztusić, ale mężczyzna ani myślał przerywać. W końcu dziewczyna poddała się i postanowiła dokończyć sama, chwyciła dłonią pałkę i mając czubek w ustach, zaczęła mu walić. Kiedy mężczyzna poczuł, że dziewczyna dokończy, co zaczęła, przeniósł rękę na jej tyłek i wsunął dłoń aż pod majtki. Spodobał mu się jędrny i wysportowany tyłek nastolatki i zaczął sobie wyobrażać, jak wygląda pod tymi spodenkami, aż w końcu nie wytrzymał i postanowił to sprawdzić. Obrócił Majkę tyłem do siebie, ta była teraz na czworakach na sofie obok niego. Zaczął ściągać jej spodenki razem z białymi stringami. Ukazał mu się nieziemski tyłek, jego kształt od razu go pobudził do działania. Przejechał palcami po cipce, dziewczyna drgnęła, więc facet na wszelki wypadek przytrzymał ją za biodro. Drugą ręką pieścił jej cipkę, aż zrobiła się wilgotna. Majka obróciła się, żeby zobaczyć, co mężczyzna teraz zamierza. Zobaczyła, że nie miał już na sobie szlafroka, a jego penis zmierzał w jej stronę. Zamknęła oczy i poczuła, jak wbija się w nią. Odwróciła się ponownie i spojrzała na niego, facet posuwał ją, trzymając jedną ręką za tyłeczek. Zaczął wchodzić w nią głęboko, aż cały znalazł się w jej dziurce, oddech Majki był ciężki i głośny, oparła głowę o boczne oparcie sofy i czekała aż skończy. Pomimo jej oczekiwań facet wcale tak szybko nie kończył, a ona sama zaczęła czuć, że zaraz dojdzie. Mężczyzna też to zauważył i przyspieszył ruchy, pozwalając jej dojść, po czym wyciągnął go i zaczął trzepać nad jej tyłkiem. Po chwili Majka poczuła jak coś ciepłego kapie jej na tyłek, ale nic jej nie obchodziło, była wykończona, to był cholernie dobry seks, miała poczucie winy, że tak w ogóle uważa, ale nie żałowała.
Facet nie odezwał się ani słowem, zarzucił tylko szlafrok i wyszedł. Majka leżała tak przez kilka minut, aż w końcu zebrała się z sofy, założyła swoje białe majtki i poczuła, że robią się mokre, zapomniała o spermie na jej pośladkach, odruchowo sięgnęła ręką, żeby sprawdzić co to. Teraz jej dłoń była lepka od nasienia jej pracodawcy. Wytarła dłoń w spodenki i ubrała je. Wychodząc, minęła kuchnie, siedział w niej chłopiec i patrzył na nią. Czy on to wszystko widział?

Dodaj komentarz